7.4.2019 - STŽ Týnec nad Sázavou - krátká | ||
Kategorie: H21L 5.70 km, 215 m, 25 kontrol | ||
1. | Flašar Jan PGP8610 R SK Praga | 40:00 |
2. | Kazda Ondřej SJC8202 C Sportcentrum Jičín | 40:02 + 0:02 |
3. | Procházka Jan PGP8206 C SK Praga | 41:43 + 1:43 |
4. | Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka | 43:07 + 3:07 |
5. | Kučera Jan VSP7302 C USK Praha | 45:12 + 5:12 |
6. | Pašek František KAM7600 C OK Kamenice | 47:51 + 7:51 |
7. | Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín | 47:57 + 7:57 |
8. | Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka | 48:22 + 8:22 |
9. | Dusílek Adam SRK8902 C SOOB Spartak Rychnov n | 48:34 + 8:34 |
10. | Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky | 48:59 + 8:59 |
11. | Polášek Jan Ferdinand DKP8811 C Oddíl OB Kotlářka | 50:07 + 10:07 |
12. | Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice | 50:25 + 10:25 |
13. | Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka | 51:21 + 11:21 |
14. | Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice | 51:29 + 11:29 |
15. | Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice | 51:35 + 11:35 |
16. | Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný | 51:37 + 11:37 |
17. | Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga | 53:14 + 13:14 |
18. | Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka | 53:26 + 13:26 |
19. | Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka | 53:42 + 13:42 |
20. | Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha | 54:11 + 14:11 |
21. | Rožek David RIC7403 C OB Říčany | 54:34 + 14:34 |
22. | Protiva Tomáš TAP8400 C KOB Tretra Praha | 55:07 + 15:07 |
23. | Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice | 55:23 + 15:23 |
24. | Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav | 56:18 + 16:18 |
24. | Janas Petr PGP7106 C SK Praga | 56:18 + 16:18 |
26. | Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga | 57:39 + 17:39 |
27. | Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany | 57:43 + 17:43 |
28. | Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice | 58:15 + 18:15 |
29. | Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha | 58:46 + 18:46 |
30. | Kamenický Jan TAP7900 C KOB Tretra Praha | 58:58 + 18:58 |
31. | Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Staveb | 59:00 + 19:00 |
32. | Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Staveb | 59:28 + 19:28 |
33. | Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb | 59:34 + 19:34 |
34. | Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem | 60:23 + 20:23 |
35. | Šindelka Antonín DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha | 60:35 + 20:35 |
36. | Beneš Filip TAP8701 C KOB Tretra Praha | 60:58 + 20:58 |
37. | Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice | 61:40 + 21:40 |
38. | Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady | 62:15 + 22:15 |
39. | Urbánek Jan DKP8801 C Oddíl OB Kotlářka | 62:30 + 22:30 |
40. | Jakovec Petr DKL8602 C KOB Kladno | 62:53 + 22:53 |
41. | Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun | 63:00 + 23:00 |
42. | Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga | 65:23 + 25:23 |
43. | Brabec Tomáš LOU8400 C SK Moravan Louňovice | 65:33 + 25:33 |
44. | Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka | 65:50 + 25:50 |
45. | Vlach Martin PGP8605 C SK Praga | 68:41 + 28:41 |
46. | Malý Jakub 3GC C Neregistrovaní - ZOO | 73:29 + 33:29 |
47. | Jůzek Martin DKP8604 C Oddíl OB Kotlářka | 74:28 + 34:28 |
48. | Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n | 77:27 + 37:27 |
49. | Vacek Vladimír KNC9300 C Sokol Kostelec n | 81:11 + 41:11 |
50. | Šunda Marek VSP9200 C USK Praha | 102:10 + 62:10 |
Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Staveb DISK | ||
Lebeda Dušan SPC7312 C SPORTICUS team DISK | ||
Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |